top of page

pt., 17 kwi

|

Koncert online

ALLES this is not the end koncert

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
ALLES this is not the end koncert
ALLES this is not the end koncert

Czas i lokalizacja

17 kwi 2020, 20:00

Koncert online

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na pierwszy koncert pod patronatem klubu online PRACA. PRACA to wirtualne odzwierciedlenie klubów, które dotychczas znaliście i w których mogliście wspierać ulubionych artystów swoją obecnością i zaangażowaniem. Dalecy jesteśmy od inicjatyw crowdfundingowych, oferujemy Wam koncert całkowicie za darmo, w trakcie którego Wy zdecydujecie, czy kupicie bilet, czy nie. Wystarczy wejść na stronę i wesprzeć artystę. Możecie oczywiście zrobić to także przed koncertem, do czego oczywiście gorąco zachęcamy!

Pierwszy koncert zagra dla Was zespół Alles!

Alles, duet z Łodzi który tworzą: Paweł Strzelec i Marcin Regucki. Od momentu powstania zespołu, w 2014 roku, ukazały się trzy albumy "Post", "Culture", "Hope", czwórka "Together We Are Alles" oraz dwa single "Union" i "Newspeak".

Już same tytuły charakteryzują zespół i przybliżają jego fascynacje i zainteresowania. Egzystencja w niestabilnych czasach, w których wszystko jest "post" – postnowoczesność, postpunk, postindustrializm. Tworzenie kultury, na którą mają wpływ w takim samym stopniu najbliższe otoczenie i relacje międzyludzkie, jak i polityka i globalnie zachodzące zmiany. Wpływy te, często destrukcyjne, wywołują zamiennie bunt i dystans. Alles to poszukiwanie, niespełnienie, wycofanie, oscylowanie między nadzieją a jej brakiem - wszystko to znajduje odbicie w tekstach i muzyce zespołu.

Live streamy udostępniane są w formie posta na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku. Gorąco zapraszamy i przypominamy o możliwości udostępniania streamów i wspólnego oglądania poprzez funkcję Watch Party.

https://allesband.bandcamp.com/

https://www.instagram.com/alles_official/

https://www.facebook.com/allesmusic/

Bilety

  • ALLES this is not the end

    15,00 zł
    + Opłata za obsługę 0,38 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Informacje o wydarzeniu: Events
bottom of page