top of page

sob., 27 cze

|

facebook

Cornada / live stream / 27.06

Cornada to niedająca się zaszufladkować wizja metalu prosto z centralnej Polski. Sceniczny żywioł. Przestrzeń, jej brak, ciemność. Podczas nadchodzącego wydarzenia Cornada zagra materiał z nadchodzącej płyty. Będzie to pierwsza odsłona nowego albumu, nad którym zespół pracował przez ostatnie 3 lata

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Cornada / live stream / 27.06
Cornada / live stream / 27.06

Czas i lokalizacja

27 cze 2020, 20:00

facebook

O wydarzeniu

Cornada to niedająca się zaszufladkować wizja metalu prosto z centralnej Polski. Sceniczny żywioł. Przestrzeń, jej brak, ciemność. Podczas nadchodzącego wydarzenia Cornada zagra materiał z nadchodzącej płyty. Będzie to pierwsza odsłona nowego albumu, nad którym zespół pracował przez ostatnie 3 lata. Koncert odbędzie się 27 czerwca o godzinie 20:00, a jego transmisja będzie do obejrzenia na wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy! PRACA jest wirtualnym odzwierciedleniem klubów, które dotychczas znaliście i w których mogliście wspierać ulubionych artystów swoją obecnością i zaangażowaniem. Wszystkie koncerty dostępne są całkowicie ZA DARMO. Sami decydujecie czy chcecie wesprzeć artystów, do czego oczywiście gorąco zachęcamy! Wystarczy kupić bilet na stronie klubu www.pracaklub.com, a zebrane środki w całości powędrują do artystów. Istnieje też możliwość wsparcia działania samego klubu PRACA, który działa niestrudzenie, żeby zapewnić Wam regularną dawkę muzyki na żywo under lockdown. United we stream 🖤 Na koniec przypominamy jeszcze o możliwości udostępniania streamów i wspólnego oglądania poprzez funkcję Watch Party!

Bilety

  • Cornada / live stream / 27.06

    Cornada to niedająca się zaszufladkować wizja metalu prosto z centralnej Polski. Sceniczny żywioł. Przestrzeń, jej brak, ciemność. Podczas nadchodzącego wydarzenia Cornada zagra materiał z nadchodzącej płyty. Będzie to pierwsza odsłona nowego albumu, nad którym zespół pracował przez ostatnie 3 lata. Koncert odbędzie się 27 czerwca o godzinie 20:00, a jego transmisja będzie do obejrzenia na wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy!

    10,00 zł
    + Opłata za obsługę 0,25 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Informacje o wydarzeniu: Events
bottom of page