top of page

sob., 16 maj

|

Livestream

Koncert SZUM & FYKES

Livestream

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
Koncert SZUM & FYKES
Koncert SZUM & FYKES

Czas i lokalizacja

16 maj 2020, 20:00 – 22:00

Livestream

O wydarzeniu

SZUM & FYKES to duet wokalno-producencki, który swobodnie porusza się w tanecznych przestrzeniach elektroniki. Łączy zarówno elementy techno, house i acid z łamanymi formami szeroko pojętego breakbeatu. Efektem są melodyjne i taneczne utwory, które mocnym basem i transowym groovem wywołują u odbiorcy pożądane emocje. 

Mariusz Szuplewski i Krzysztof Fajks działają na scenie elektronicznej pod różnymi aliasami od kilkunastu lat. Współtworzyli takie projekty jak: AXMusique, Pink Bazooka, RDKillers, Primitivo, Bauagan i wiele innych. Budowali wydawnictwa dla Brennnessel Rec. (label Kamp!), Karrot Komando czy PinkKong Rec. Mieli okazję występować na największych festiwalach w Polsce: Open’er, Audioriver, Selektor, Malta, Summer Of Music, Interference, CocArt. 

Dzięki połączonym siłom, od jesieni 2019 SZUM & FYKES ruszają ze swoją nową produkcją oraz występami live, by móc zaprezentować się na rodzimej scenie muzycznej. Obecnie przygotowują EP "BERAVE", a pierwszy singiel o tej samej nazwie ujrzał właśnie światło dzienne i trafił na playlistę Czwórki PR. 

Bilety

  • Koncert SZUM & FYKES

    15,00 zł
    + Opłata za obsługę 0,38 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Informacje o wydarzeniu: Events
bottom of page