top of page

sob., 18 kwi

|

Koncert online

PROCESOR PLUS Live Act

Koncert zespołu Procesor Plus

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia
PROCESOR PLUS Live Act
PROCESOR PLUS Live Act

Czas i lokalizacja

18 kwi 2020, 20:00 – 21:00

Koncert online

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert pod patronatem klubu online PRACA - Procesor Plus LiveAct!

PRACA to wirtualne odzwierciedlenie klubów, które dotychczas znaliście i w których mogliście wspierać ulubionych artystów swoją obecnością i zaangażowaniem. Dalecy jesteśmy od inicjatyw crowdfundingowych, oferujemy Wam koncert całkowicie za darmo, w trakcie którego Wy zdecydujecie, czy kupicie bilet, czy nie. Wystarczy wejść na stronę i wesprzeć artystę. Możecie oczywiście zrobić to także przed koncertem, do czego gorąco zachęcamy!

Grzegorz Fajngold (znany jako Fagot) to jeden z filarów łódzkiego muzycznego undergroundu – współzałożyciel legendarnych 19 Wiosen, członek formacji Lord, Już Nie zyjesz czy Demolka. Procesor Plus to solowy projekt gatunkowo osadzony w stylistyce electro-punk'a i mocno rezonujący z postindustrialną rzeczywistością rodzimego miasta.

Albumy studyjne: Planeta 2001 (ABrecCD) , Katalepsja 2003 (ABrecCD) , Wirus 2005 (ABrecCD) , GenEraTor 2008 (Trująca Fala) CD , Forever ElectroPunk 2017 (Riot Plus)

Live streamy udostępniane są w formie posta na dedykowanym wydarzeniu na Facebooku. Gorąco zapraszamy i przypominamy o możliwości udostępniania streamów i wspólnego oglądania poprzez funkcję Watch Party.

Bilety

  • Procesor Plus LiveAct

    Kupując ten bilet wspierasz zespół Procesor Plus

    10,00 zł
    Sprzedaż zakończona

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

Informacje o wydarzeniu: Events
bottom of page